Jamie Carragher wchodzi na dwie gwiazdy Chelsea po porażce Man City

Liverpool ikona i ekspert Sky Sports Jamiego Carraghera zatrzasnął dwa Chelsea piłkarze przegrali 1:0 z Manchester w czwartek. Grahama Pottera strój widział, jak ich rozczarowująca forma trwa nadal, ponieważ dwóch z nich Pepa Guardioli zmienniki połączone, aby zdobyć jedyną bramkę w meczu jako Jacka Grealisha Dośrodkował, a Riyad Mahrez strzelił z bliskiej odległości.

Carragher komentował grę i nie był pod wrażeniem obrony bramki, ponieważ Grealish był w stanie wsunąć niskie dośrodkowanie w bramkę dla swojego algierskiego kolegi z drużyny na tylnym słupku, aby uderzyć do bramki.

Nędzny wieczór The Blues widział nie tylko trójkę, która udała się do gości, ale także Raheema Sterlinga i Christian Pulisic zostali kontuzjowani i zmuszeni do zejścia z boiska, oprócz wycofania się Masona Mounta przed rozpoczęciem meczu.

Carragher skrytykował zarówno Marca Cucurellę, jak i Kepę Arrizabalagę za ich udział w bramce City, twierdząc, że obaj powinni spisać się lepiej po tym, jak wcześniej przewidział, że lewy obrońca jest bezbronny po swojej stronie. „Cucurella nie chce się bronić” – powiedział Carragher na chwilę przed zdobyciem bramki. „Mahrez musi po prostu dalej go atakować.

Wygraj parę biletów na wybrany mecz Premier League lub Women's Super League! Wpisz poniżej. KLIKNIJ TUTAJ

Jamiego Carraghera.

Jamie Carragher nie był pod wrażeniem obrony Chelsea przeciwko Manchesterowi City. (Zdjęcie: Sky Sports)

„Jeśli spojrzysz na tę drugą stronę [w poszukiwaniu bramki] Cucurella, Cucurella zatrzymuje się i jest to proste uderzenie. Czy bramkarz może więcej? Myślę, że może. Myślę, że mógł zrobić więcej, Cucurella z pewnością mógł zrobić więcej. Wielkie pytanie Cucurelli w tej drugiej połowie, on nie chce bronić z pewnością jeden na jednego.

„To jest moc, jaką mają z ławki. On jest strzelcem bramki, ale to wszystko pochodzi od Jacka Grealisha, to jest wejście, powiedz wielkie podziękowania dla Jacka, Riyad. Rozmawialiśmy o formie, rozmawialiśmy o Grealisha przed meczem, on jest człowiekiem, który to ustawi.

Chelsea FC - Manchester City - Premier League

Riyad Mahrez wyprzedził Marca Cucurellę i strzelił gola przeciwko Chelsea. (Zdjęcie: Getty)

Guardiola zmienił system i skrzydłowych, aby zaatakować bocznych obrońców Chelsea, ponieważ w pierwszej połowie Joao Cancelo został wysunięty bardziej do przodu przed Kyle'a Walkera , ale nie mógł pokonać Cucurelli. Zarówno Cancelo, jak i Walker zostali zastąpieni w przerwie za Manuela Akanjiego i Rico Lewisa.

Następnie Grealish i Mahrez weszli za Bernardo Silvę i Phila Fodena , a następnie kilka minut później połączone jako Anglia dośrodkowania gwiazdy nie mógł wyciąć Kepa, a potem Cucurella został pokonany w tylnym słupku przez Mahreza. Po Mistrzostwa Świata przerwa, Chelsea przegrała na wyjeździe astonville , rysowane z Las Nottingham i pokonany Bournemouth przed meczem z Manchesterem City.

Potter widział, jak jego pozycja jest pod presją, ponieważ przed przerwą jego drużyna rozegrała sześć meczów krajowych bez wygranej, a następnie czeka ją podróż do Fulham po Puchar Anglii zremisują z Manchesterem City w niedzielę, gdzie być może będą musieli rywalizować bez Mounta, Pulisica lub Sterlinga.