Na jakim kanale jest Barcelona vs Juventus? TV, transmisja na żywo, czas rozpoczęcia Ligi Mistrzów

Barcelona i Juventus zarezerwowały sobie miejsce w ostatnich szesnastkach Ligi Mistrzów, a drużyna La Liga również chce zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie G. Juve może dziś wyprzedzić Barcę i zająć pierwsze miejsce, jeśli wygra trzema lub więcej golami, lub jakakolwiek przewaga dwóch bramek inna niż 2-0.

Trendy

W meczu można było zobaczyć długo oczekiwane spotkanie między Lionelem Messim i Cristiano Ronaldo.

Gwiazda Juve przegrała mecz we Włoszech po pozytywnym teście COVID-19.

O której zaczyna się Barcelona vs Juventus?

Starcie Ligi Mistrzów rozpocznie się o 20:00 GMT we wtorek, 8 grudnia.

Barcelona vs Juventus

Barcelona vs Juventus: Na jakim kanale telewizyjnym odbywa się mecz? (Zdjęcie: GETTY)

Na jakim kanale telewizyjnym jest Barcelona vs Juventus?

Relacja na żywo z Camp Nou będzie pokazywana na BT Sport ESPN.

Jak transmitować na żywo Barcelona vs Juventus?

Transmisja na żywo Barca vs Juve jest dostępna za pośrednictwem aplikacji BT Sport i na stronie internetowej nadawcy.

Barcelona vs Juventus: Ronald Koeman (Zdjęcie: GETTY)

Co zostało powiedziane?

Trener Barcelony Ronald Koeman: „Porażka [z Kadyksem] jest trudna do wytłumaczenia.

„Przyjechaliśmy tu po kilku dobrych meczach, ale pierwsza połowa nie była dobra. W drugiej połowie byliśmy lepsi, ale sposób, w jaki przegraliśmy, był niesamowity.

„Przegraliśmy z powodu nieoczekiwanego błędu, którego nie możesz popełnić. Wynikało to z braku koncentracji. Nastawienie nie było dobre i to nie tylko ze strony obrońców.

NIE PRZEGAP...
[PRZELEWANIA]
[REAKCJA]
[ANALIZA]

Barcelona vs Juventus: Andrea Pirlo (Zdjęcie: GETTY)

„Bardzo trudno jest wyjaśnić niektóre z celów, które straciliśmy. Myślę, że może to być spowodowane brakiem koncentracji.

„Bez piłki brakuje nam agresji. Może dlatego się poddajemy. Nie jest łatwo wytłumaczyć ten drugi cel”.

Trener Juventusu, Andrea Pirlo: „Mecz z Barceloną to jeden z tych meczów, które same się przygotowują.

„To nie będzie łatwe, ale pojedziemy tam pograć w piłkę nożną.

„Ale nie zapominajmy, że zanim mamy Derby, a teraz musimy się na tym skoncentrować”.

Barcelona i Juventus spotkały się już 12 razy w europejskich rozgrywkach, a drużyna La Liga wygrała cztery mecze z dwoma Juve

Najgłośniejsze starcie między zespołami miało miejsce pięć lat temu w finale Ligi Mistrzów 2015 na Stadionie Olimpijskim, gdzie Barcelona triumfowała 3:1.

Drużyna Koemana również wygrała 2:0 w rewersie meczu w październiku.